GetStar Technologies
Українська мова Русский язык English language
Головна Про нас Контакти Вакансії Навігація. Карта сайту

Дизайн. Розробка фірмового стилю.
Розробка мультимедійних електронних презентацій. cd-Візитки.
Розробка сайтів. Види сайтів. Вартість сайтів.
Копірайтинг. Наповнення сайтів. Контент сайтів.
Просування, оптимізація, розкрутка сайтів.
Технічна підтримка, обслуговування сайтів.
Аудит сайтів.
Редизайн сайтів.
Розробка партнерських програм.
Інтернет-консалтинг. Інформаційні технології.
Наші проекти. Портфоліо.
Партнерство. Співпраця з нами.

   
 

Сайт, як інтер'єр і сучасні тенденції, постійно вимагає оновлення. І не тільки тому, що застаріє його дизайн, але й тому, що самі компанії відчувають необхідність в оновленні, удосконаленні своїх Інтернет-представництв.
Актуальність інформації - перша ланка, яка може звести на ніщо всю комплексну роботу сайта. При наявності застарілої інформації Ваш проект перестає бути Вашою діловою підмогою, а перетворюється у Ваш недолік. 
Оновлення застарілих сайтів -  це безумовна вимога ділового світу й успішної рекламної кампанії. Навряд чи знайдуться зацікавлені особи, на яких прострочена інформація справить гарне враження.
Ми надаємо повний комплекс послуг по редизайну веб-сайтів. Редизайн може бути повним або частковим, перенесення дизайну на інші платформи, розробка веб-дизайну відповідно до фірмового стилю й інші послуги.

Необхідність редизайна зумовлена наступним:


1. Розвиток технологій і культури
Вік не щадить нікого й нічого. На наших обличчях з'являються зморшки, на стінах - тріщини, а сайт втрачає інтерес своїх відвідувачів. Тривалість життя сайта не перевищує 4-5 років. Для нас це, можливо, і небагато, а для сайта - ціле життя. Ні інформаційний, ні технічний бік не витримують такого терміну.
Дизайн сайта - це його обличчя, його імідж. Зустрічають по одягу. Відвідувач, передусім,  помітить візуальні образи, а вже потім оцінить контент. І саме ці образи збережуться в його пам'яті і створять враження. Яким би довершеним сайт не здавався сьогодні, завтра він вже буде «вчорашнім», а післязавтра взагалі втратить популярність і привабливість.
Відкритість для всього нового й здатність до постійного самоудосконалення - головна особливість людей творчих. Дизайнери GetStar підбираються саме за таким принципом. Вони постійно стежать за розвитком web-технологій, тенденціями дизайну й сучасного мистецтва, завдяки чому наші клієнти й їх сайти ніколи не «старіють». 


2. Реклама не повинна діяти на шкоду
Інтернет-ресурс служить, як правило, для поширення як ознайомлювальної, так і рекламної інформації. Реклама сприяє успіху тоді, коли вона свіжа, оригінальна, ненав'язлива. Для того, щоб не набридати клієнтам, залишатися ефективним і привабливим, рекламний інструментарій  вимагає редизайна.

3. Компанія змінює свій імідж
Залежно від змін, що виникаюсть у суспільстві, економіці, культурних цінностях компанії часто змінюють свою маркетингову або PR політику. Зміна форми власності, зміна фірмового стилю, атрибутики  - це далеко неповний список причин, чому сайту може бути потрібний редизайн.
Крім того, просто віяння моди приводять до змін і реставрації сайтів.
У комплексні плани підтримки і просування Інтернет-проектів рекламного Інтернет-агентства повного циклу GetStar входить регулярний редизайн сайтів клієнтів.

 
 

 


META - Украина. Украинская поисковая система
Google PageRank Луганский рейтинг
GetStar Technologies