GetStar Technologies
Українська мова Русский язык English language
Головна Про нас Контакти Вакансії Навігація. Карта сайту

Дизайн. Розробка фірмового стилю.
Розробка мультимедійних електронних презентацій. cd-Візитки.
Розробка сайтів. Види сайтів. Вартість сайтів.
Копірайтинг. Наповнення сайтів. Контент сайтів.
Просування, оптимізація, розкрутка сайтів.
Технічна підтримка, обслуговування сайтів.
Аудит сайтів.
Редизайн сайтів.
Розробка партнерських програм.
Інтернет-консалтинг. Інформаційні технології.
Наші проекти. Портфоліо.
Партнерство. Співпраця з нами.

   
 

Ми пропонуємо повний спектр послуг у створенні сайтів з будь-якою стратегією, різним призначенням і змістом. Нашими клієнтами можуть стати всі: від приватних осіб до великих корпорацій, усі, хто зацікавлений в якісній роботі на сучасному рівні.
Крім розробки сайтів, ми пропонуємо:

Ми вважаємо за краще працювати швидко й якісно. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта й завжди раді вітати нових партнерів.
Наша компанія прагне працювати на такому рівні, щоб успіх нам забезпечували самі замовники. Будучи задоволеними нашою роботою, Ви можете порекомендувати наші послуги своїм партнерам і клієнтам. Ми виправдаємо Ваше довір'я і, в свою чергу, виплатимо Вам певні відсотки від прибутку, який ми отримаємо завдяки Вашим рекомендаціям.
Ми готові здійснити комплексні послуги. Крім того, завжди раді партнерству у сфері пошуку клієнтів для нашої компанії.  Приємна співпраця й комерційна вигода - це частина нашого спільного успіху.
Наш Партнер - це до 20% комісійної винагороди від загальної вартості кожного організованого Вами замовлення. І це тільки початок. Ми любимо стабільність, і Ви також. Це означає, що перевірений часом наш спільний фінансовий успіх зможе приносити Вам великий прибуток.

Ми відкриті для нових пропозицій і ідей, коло наших партнерів постійно росте. Якщо Ви вирішили спробувати співробітничати з нашою компаній,- ласкаво просимо!

 

 
 

 


META - Украина. Украинская поисковая система
Google PageRank Луганский рейтинг
GetStar Technologies