GetStar Technologies
Українська мова Русский язык English language
Головна Про нас Контакти Вакансії Навігація. Карта сайту

Дизайн. Розробка фірмового стилю.
Розробка мультимедійних електронних презентацій. cd-Візитки.
Розробка сайтів. Види сайтів. Вартість сайтів.
Копірайтинг. Наповнення сайтів. Контент сайтів.
Просування, оптимізація, розкрутка сайтів.
Технічна підтримка, обслуговування сайтів.
Аудит сайтів.
Редизайн сайтів.
Розробка партнерських програм.
Інтернет-консалтинг. Інформаційні технології.
Наші проекти. Портфоліо.
Партнерство. Співпраця з нами.

   
 

Що таке партнерська програма?

Партнерська програма  - це надійний засіб збільшення кола потенційних замовників. Партнерські програми передбачають співпрацю з третіми особами, мотивованими процентною винагородою, які візьмуть на себе обов'язок по залученню клієнтів. Такий маркетинговий хід, як ділерська мережа або мережовий маркетинг, використовується в торгівлі широко й повсюдно.
Ми пропонуємо Вам його віртуальну версію:

  1. На Ваш  сайт установлюється програма для здійснення контролю над роботою партнерської програми;
  2. Далі про цю програму  оповіщається Інтернет, залучаються відповідні сайти з гарною відвідуваністю;
  3. Створюються виграшні привабливі текстові посилання або баннери, що рекламують сайт, його товари, послуги, акції, і встановлюються на сайти партнерів;
  4. Власник сайта відстежує, звідки прийшов відвідувач або покупець і оплачує винагороду партнерам і агентству, яке створює програму;
  5. Рекламне агентство, яке створює програму, продовжує PR-підтримку й розвиток партнерської програми, аналізує і, якщо необхідно, коректує і вносить зміни в її роботу.

Партнерські програми можуть оплачуватися по кликах (переходах), за фактом купівлі товару відвідувачем з сайта партнера (у процентному співвідношенні від вартості товару) і за певну дію, здійснену відвідувачем, що прийшов з сайта партнера (наприклад, за реєстрацію на сайті).
Головна ідея даного партнерства -  залучити як можна більше людей до продукції або послуг сайта. Кожний з них, якщо не відразу, у подальшому може стати клієнтом Вашої компанії або джерелом інформації про неї.  Чим більше людей знають про магазин, тим більше його прибуток.
Безумовно, компанію більше за все цікавить момент, коли відвідувач перетворюється в покупця. Світова статистика показує, що до 15% користувачів приносять прибуток компанії, яка бере участь у партнерських програмах.
Проте  реклама -  це не єдиний чинник успіху. Попит залежить від того, що продає сайт, від рівня конкуренції в цій галузі, від змісту сайта, від того, наскільки він відповідає сподіванням відвідувача (включаючи дизайн, контент, спосіб подачі інформації), від сайтів-учасників програми, від того, як зроблені текстові посилання або баннери, на чому розставлені акценти в рекламній кампанії, від грамотності аналізу роботи програми й її корекції і знаннь особливостей середовища Інтернет.

Кожна партнерська програма  - це неповторна схема кооперації, з урахуванням особливостей ресурсу, що рекламується.  При грамотному підході від партнерської програми можна чекати максимальної віддачі й великого прибутку.

Наша робота -  Інтернет, і якщо Ви готові розвивати свій бізнес і не зупинятися на досягнутому, ми готові надати кваліфіковану допомогу й зробити все можливе, щоб наша співпраця була ефективною й успішною!

 

 
 

 


META - Украина. Украинская поисковая система
Google PageRank Луганский рейтинг
GetStar Technologies