GetStar Technologies
Українська мова Русский язык English language
Головна Про нас Контакти Вакансії Навігація. Карта сайту

Дизайн. Розробка фірмового стилю.
Розробка мультимедійних електронних презентацій. cd-Візитки.
Розробка сайтів. Види сайтів. Вартість сайтів.
Копірайтинг. Наповнення сайтів. Контент сайтів.
Просування, оптимізація, розкрутка сайтів.
Технічна підтримка, обслуговування сайтів.
Аудит сайтів.
Редизайн сайтів.
Розробка партнерських програм.
Інтернет-консалтинг. Інформаційні технології.
Наші проекти. Портфоліо.
Партнерство. Співпраця з нами.

   
 

Інформація -це один з найцінніших інструментів у розвитку бізнесу. Це основа й ідея всієї мережі Інтернет, а Ваш Інтернет-ресурс - це один з інструментів у досягненні успіху. Контент, або інформаційний матеріал,- сировина, з якої ми з Вами створимо віртуальний образ Вашої компанії.
Текс для Інтернет-простору вимагає обробки й підготовок. Над ним повинен працювати фахівець, який володіє спеціальними навичками і знаннями законів веб-копірайтинга. Рекламне Інтернет-агентство повного циклу GetStar прагне до професіоналізму в усьому. Написання доступних, змістовних текстів гарантоване при створенні будь-яких сайтів, як і дотримання індивідуальних вимог, спрямованих на розвиток Вашої організації.
Ми не зупиняємося на копірайтингу тільки контента сайтів. Інтернет-інформація повинна підкріплятися наявністю друкарської продукції, тому до Ваших послуг написання текстів для буклетів, каталогів, рекламних статей, слоганів, прес-релізів тощо.
Крім того, копірайтинг в Інтернеті є ще й одним із засобів оптимізації сайта для просування в пошукових системах. Тому фахівці GetStar зможуть адаптувати тексти з використанням певної кількості ключових слів, оптимізувавши їх під пошукові системи, не порушуючи при цьому смислової цілісності тексту.

Вартість копірайтинга для сайтаз кількість сторінок від 5 до 20 становить від 100 у.о.

 

 
 

 


META - Украина. Украинская поисковая система
Google PageRank Луганский рейтинг
GetStar Technologies