GetStar Technologies
Українська мова Русский язык English language
Головна Про нас Контакти Вакансії Навігація. Карта сайту

Дизайн. Розробка фірмового стилю.
Розробка мультимедійних електронних презентацій. cd-Візитки.
Розробка сайтів. Види сайтів. Вартість сайтів.
Копірайтинг. Наповнення сайтів. Контент сайтів.
Просування, оптимізація, розкрутка сайтів.
Технічна підтримка, обслуговування сайтів.
Аудит сайтів.
Редизайн сайтів.
Розробка партнерських програм.
Інтернет-консалтинг. Інформаційні технології.
Наші проекти. Портфоліо.
Партнерство. Співпраця з нами.

   
 

В епоху електронних технологій нам на допомогу приходить новий вид подання себе.
CD-презентація - це мультимедійна програма, записана на компакт-диску і містить інформацію про Вашу фірму, товари, послуги. Мультимедійна CD-презентація стане Вашим представником у будь-якому суспільстві, покаже високий рівень ділової культури й солідності Вашої компанії.
Мультимедійні презентації відсунули звичні друкарські рекламні матеріали в розряд «минулого» й «застарілого». Вони динамічніші й яскравіші. Вони справляють гарне враження й містять набагато більше корисної інформації, яку Ви б хотіли донести до Ваших клієнтів, партнерів, інвесторів. Така презентація стане обличчям компанії на відкритих форумах, виставках і конференціях, а також у повсякденній роботі.

Ще однією перевагою такої презентації є простота відтворення. У яскравій і динамічній формі вона може розказувати як про Вашу компанію, так і акцентувати увагу безпосередньо на товарах або послугах пропонуються Вами. Використання фотоматеріалів, а при необхідності видеоряду й анімацій, створює додаткову інформативність і підкреслює індивідуальність Вашого проекту.  Усе це обов'язково супроводжується зручною системою навігації й може бути виконане різними мовами.

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ:

Звичайний CD-диск (від 2грн\шт)

Електронна візитка (від 4.5 грн\шт включаючи поліграфію)

Бізнесмени нового покоління обмінюються CD-візитками!
Той же розмір, той же формат… Тільки призначення простої візитної картки і CD-візитки абсолютно різне. На зовнішній вигляд вони майже не  відрізняються від звичайних візиток. З лицьового боку вони так само можуть містити коротку інформацію про власника візитки, фірму, в якій він працює. Зворотний бік візитної картки - це міні CD-диск, на який може бути записана будь-яка інформація. Її можна переглянути на будь-якому сучасному комп'ютері. На одній електронній візитній картці можна розмістити до 10.000 сторінок тексту, 300 повноекранних фотографій, копію Вашого web-сайта, відеороліки зі звуковим супроводом, презентацію Вашої продукції в електронному вигляді. Інформація може бути розміщена  декількома мовами.

ВАРТІСТЬ РОЗРОБКИ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ CD-ПРЕЗЕНТАЦІЙ:

Класична CD-візитка
Найпростіший і недорогий варіант подання інформації про торгову марку або послуги партнерам і клієнтам. Складається з однієї або декількох графічно оформлених сторінок з можливими динамічними елементами.
від  199 у.о.

Бізнес презентація 
Як правило, готуючись до корпоративного заходу, презентації продукції або прес-конференції тривалістю до 4-х хвилин, Вам не обійтися без такої візитки. Інформація надається однією або двома мовами, а сама презентація включає в себе тільки основний ролик без додаткових довідкових розділів.
від 399 у.о.

Корпоративна презентація 
Подібні презентації призначені для демонстрації потенційним інвесторам, кредиторам, споживачам продукції або послуг. Їх використовують фахівці компаній, PR-агентства, менеджери виставок.
від 499 у.о.

CD-каталог 
На зміну красивим поліграфічним каталогам приходять їх електронні еквіваленти. Вони також красиві й містять ілюстрації, але набагато тонші, легше і у них набагато простіше знайти необхідну інформацію. Такі каталоги найбільш популярні серед організаторів різних виставок.
від  399 у.о.

Головні критерії розрахунку вартості проекту - його складність, обсяг текстової й графічної інформації, фотоматеріали, вигляд інформації, що надається замовником,  необхідність цифрової фото-відео зйомки, озвучення тексту, виготовлення музичної підкладки, локалізації (перекладу інформації й елементів інтерфейсу на інші мови) й інтеграції додаткових модулів.

Вартість перенесення існуючого сайта на електронний носій   від 50 у.о.

 
 

 


META - Украина. Украинская поисковая система
Google PageRank Луганский рейтинг
GetStar Technologies