GetStar Technologies
Українська мова Русский язык English language
Головна Про нас Контакти Вакансії Навігація. Карта сайту

Дизайн. Розробка фірмового стилю.
Розробка мультимедійних електронних презентацій. cd-Візитки.
Розробка сайтів. Види сайтів. Вартість сайтів.
Копірайтинг. Наповнення сайтів. Контент сайтів.
Просування, оптимізація, розкрутка сайтів.
Технічна підтримка, обслуговування сайтів.
Аудит сайтів.
Редизайн сайтів.
Розробка партнерських програм.
Інтернет-консалтинг. Інформаційні технології.
Наші проекти. Портфоліо.
Партнерство. Співпраця з нами.

   
 

Що відрізняє нас від традиційних рекламних і маркетингових агентств


ТОВ «Центр інформаційно-маркетингових розробок «NetPartner» - порівняно молода організація, що швидко розвивається,  і є аутсорсинговим підрозділом  "ДАРС Консалтинг", відомої британської консалтингової асоціації з серйозною історією. Спеціалізація асоціації - прикладний маркетинг і брендинг на міжнародному ринку.
ТОВ «Центр інформаційно-маркетингових розробок «NetPartner» заснувало рекламне Інтернет-агентство повного циклу GetStar на початку 2006 року з метою зайняти лідируючі позиції на українському ринку в сегменті Web-технологій.
Ще 5 років тому Web-технології були, швидше, релігією посвячених: про це багато говорили, вважалося модним уживати Web-терміни, але мало хто розумів їх значення. Не варто думати, що така ситуація була характерна тільки для України: у освіченій Європі багато поважних бізнесменів вважали, що Web-технології - якась теоретична казуїстика з набором нікому не потрібних правил і стандартів. На щастя, ситуація змінилася. Сьогодні Web-технології - частина сучасного бізнес-процесу.
Ефективні Web-технології ТОВ «Центра інформаційно-маркетингових розробок «NetPartner» допомогли багатьом українським і російським компаніям не просто успішно подолати наслідки кризи, але й вийти на нові рубежі в бізнесі. Наша багата практика підтверджує правильність такої позиції.

 

Основні принципи роботи з клієнтами

  • Кожний клієнт унікальний, і всі клієнти представляють рівну цінність для компанії.
  • Кожний співробітник компанії  - професіонал у своїй справі.
  • Особиста моральна відповідальність кожного співробітника за свою роботу перед компанією й перед клієнтом.
  • Ми працюємо на результат.

 

Як ви можете стати клієнтом компанії

Якщо Ви зацікавлені в співпраці з Інтернетом-агентством повного циклу GetStar, ми будемо раді новим цікавим проектам. Традиційно ми пропонуємо 3 варіанти співпраці:

  • системне обслуговування,
  • проектна робота,
  • регулярне консультування.

Бувають ситуації, коли ми рекомендуємо Вам поєднувати ці варіанти. Фахівці GetStar зацікавлені в тому, щоб наші клієнти досягали найкращих результатів, тому Ви можете довіряти нашій професійній думці!

 

НАША МІСІЯ

Уявіть собі Інтернет нового покоління: безпечний, зручний для кожного користувача, що збагатився інформацією, доступний для всіх.
Ретельна щоденна робота над удосконаленням віртуального світу є не менш важливою, ніж благоустрій будинку, міста, країни. Наша мета - надати Вам комфортний віртуальний простір. Наші кошти - сучасні тенденції, свіжі ідеї, «гарячі голови» наших фахівців.

 

 
 

 


META - Украина. Украинская поисковая система
Google PageRank Луганский рейтинг
GetStar Technologies